Logo Pracuj.pl

Pracownik Restauracji Pizza Hut Leclerc

AmRest Sp. z o.o. - Pizza HutO firmie

19,00–20,00
brutto / godz.
  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijające szkolenie, aby zapewnić Ci dobry start
  • Grafik pracy dopasowany do Twoich potrzeb
  • Zniżka na ulubione produkty w restauracjach Pizza Hut, KFC, Burger King i kawiarniach Starbucks
  • Uniform pracowniczy
  • Możliwość rozwoju i zmiany stanowiska
  • Nagrody za osiągnięcia i konkursy

Nasze wymagania

  • Szacunek do standardów
  • Dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy
  • Zapewnienie Gościom satysfakcji z wizyty w restauracji

To oferujemy

  • Elastyczny grafik pracy dopasowany do Ciebie
  • Możliwość rozwoju na okrągło dzięki wygodnej dla Ciebie ścieżce kariery
  • Zniżka BonAmPetit do kawiarni Starbucks, restauracji KFC, Burger King i Pizza Hut
  • Inspirujące szkolenie: nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!
  • Stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji i jasne zasady współpracy
  • Pakiet benefitów m.in. pakiet medyczny, kartę OK System, ubezpieczenie
  • Możliwość skorzystania z posiłku pracowniczego
  • Wynagrodzenie + premie za osiągane wyniki zawsze na czas

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • wewnętrzne szkolenia
  • system premiowy

Pracownik Kuchni Pizza Hut Leclerc (Zakładowa) - praca 4-5 dni w tyg

AmRest Sp. z o.o. - Pizza Hut

Radosne chwile to podstawa w Pizza Hut, znanej na całym świecie z pysznej pizzy i innych kultowych produktów. AmRest jest pionierem rozwoju tej marki od 1992 roku, kiedy to otworzyliśmy pierwszą restaurację w Polsce - na wrocławskim Rynku. Dziś, wraz z ponad 90 partnerami franczyzowymi, prowadzimy Pizza Hut w dziewięciu krajach Europy, serwując ponad 40 milionów pizz rocznie w prawie 500 restauracjach. Naszym celem jest zapewnienie najlepszych doświadczeń w naszych restauracjach oraz doskonałych usług na wynos i z dostawą. Nasza bezproblemowa, sterowana cyfrowo usługa dostawy dostarcza wysokiej jakości produkty bezpośrednio do Twojego domu. Słynne menu Pizza Hut obejmuje pizzę opartą na kultowym cieście PAN - puszystym w środku, chrupiącym na zewnątrz, a także cienkim i chrupiącym cieście w stylu San Francisco.

W Pizza Hut wszystko kręci się wokół pizzy, a to za sprawą pozytywnej energii dookoła. Czerpiemy radość z dzielenia się tym, co najlepsze i odkrywania talentów, jakie rozwijają się pod naszym dachem.

Jeśli jesteś osobą otwartą, cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy i chcesz rozwijać się z nami na okrągło – zapraszamy. Z nami rozwiniesz swoje kompetencje, nabędziesz nową wiedzę i umiejętności. Poznasz przepis na udaną karierę i jeśli tylko zechcesz po niego sięgnąć- otrzymasz od nas wszystko czego potrzebujesz.

Pracownik Restauracji Pizza Hut Leclerc, Wrocław