Ta oferta pracy jest nieaktualna od 256 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik robót wykończeniowych regipsiarz- Francja

  • Francja
  • Pracownik fizyczny
  • 06.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    praca tymczasowa

    Miejsce pracy: » Francja

    Work Service Express

    OPIS STANOWISKA:

    • Montaż ścianek z płyt kartonowo-gipsowych;
    • Montaż sufitów podwieszanych Armstrong;

    OFERUJEMY:

    • Wynagrodzenie na poziomie 1700 euro netto;
    • BEZPŁATNE zakwaterowanie;
    • Polską UMOWĘ O PRACĘ na pełen etat;
    • SAMOCHODY służbowe na miejscu;
    • Liczne PREMIE;

    WYMAGANIA:

    • Doświadczenie w montażu płyt g/k oraz sufitów podwieszanych (Armstrong);
    • Dokładność;
    • Gotowość do szybkiego wyjazdu do Francji

    Mile widziane
    • Doświadczenie jako regipsiarz na terenie Francji lub Niemiec;
    • Znajomość j. francuskiego;

    Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.