Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik robót ziemnych

Dina Kubik AbO firmie

  • Szwecja, okolice Halmstad, Göteborg, Sztokholm, Szwecja

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Dina Kubik AB to nowoczesna Szwedzka firma deweloperska, która opiera się na stabilnych podstawach od momentu powstania w 2014 r. Zbudowaliśmy ponad 650 nieruchomości przemysłowych, głównie na zachodnim wybrzeżu, ale także w środkowej Szwecji. Naszą ambicją jest rozbudowa i budowa nowych projektów w kolejnych miastach.

Oferujemy pracę z dużą przestrzenią na samodzielność i dużymi możliwościami rozwoju. Jesteśmy zaangażowaną i wspaniałą grupą, która docenia nowe pomysły na to, jak możemy razem być jeszcze lepsi.

Szukamy teraz doświadczonych osób na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Izolacja i zbrojenie gruntów.
  • Układanie kabli i instalacji wodno kanalizacyjnej.
  • Współpraca z operatorem koparki.
  • Prace ziemne, wykopy i nasypy ziemne.

Twój profil:

Szukamy osób dokładnych, samodzielnych i zmotywowanych do pracy.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie jako pracownik robót ziemnych. (min. 2-3 lata doświadczenia)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego. (warunek konieczny)

Dodatkowym atutem będzie:

  • Prawo jazdy kat.B, C+E

Co możemy Ci zaoferować?

  • Bezpłatne zakwaterowanie wraz z nieograniczonym dostępem do internetu.
  • Opłacone podróże do Szwecji i do Polski lub zwrot kosztów dojazdu.
  • Transport z miejsca zakwaterowania do pracy.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
  • Szkolenia i imprezy integracyjne.
  • Pracę przy ciekawych projektach.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.
  • Możliwość nawiązania długotrwałej współpracy.
  • Umowę o współpracy podpisaną bezpośrenio ze szwedzką firmą.(bez pośredników, agencji pracy).

Warunki

Miejsce pracy: Szwecja, okolice Halmstad, Göteborg, Sztokholm

Wymiar pracy: min. 160 godzin miesięcznie (możliwość nadgodzin ok. 40 godzin)

Forma zatrudnienia: Własna działalność gospodarcza, współpraca na warunkach B2B z certyfikatem A1.

Zobacz nasze projekty na www.dinakubik.se

Jeżeli poszukujesz pewnej oferty, z możliwością rozpoczęcia pracy OD ZARAZ serdecznie zapraszamy do udziału w rekrutacji.
Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie drogą mailową CV lub opisu życiorysu wraz ze zdjęciem.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dina Kubik AB w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Ogłoszenie archiwalne