Pracownik Rozliczeń Produkcji

FF MARKA WŁASNA SP Z O OO firmie

  • Łask, Łódź, Pabianice, Torowa 13, 95-082 Chechło Drugie, Polska

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
FF Marka Własna sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z ponad 15- letnim doświadczeniem na rynku lodów i deserów mrożonych. Spółka posiada dwa zakłady produkcyjne: w Kaliszu oraz w Chechle Pierwszym. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji marek własnych na zamówienie sieci handlowych. Wieloletnia działalność oraz współpraca z głównymi graczami na rynku lodów sprawia, że spółka doskonale orientuje się w najnowszych technologiach, surowcach oraz w aktualnych trendach.

Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:
Miejsce pracy: Chechło Pierwsze (okolice Pabianic)Numer ref.: Nr ref: 8/PRP/CH

Zadania:

  • Wprowadzanie danych do systemu komputerowego
  • Bieżące rozliczanie produkcji
  • Kontrola przepływu i zużycia materiałów
  • Wystawianie dokumentów magazynowych i produkcyjnych
  • Nadzór nad zgodnością stanów magazynowych (magazyny produkcyjne)
  • Analiza planów produkcyjnych pod kątem dostępności surowców
  • Nadzór nad opakowaniami zwrotnymi

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - preferowane chemia, biotechnologia, mikrobiologia, inżynieria procesowa, technologia żywności
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale rozliczeń produkcji w firmie produkcyjnej
  • Dobra znajomość Ms Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Staranność oraz dobra organizacja czasu i pracy
  • Wielozadaniowość i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (w tym również w sb)
  • Ks.sanit-epid.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • Program Poleceń – możliwość dodatkowej premii za polecenie znajomego do pracy do 800 zł brutto
  • Proces adaptacyjny nowego pracownika
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach struktur wewnętrznych
  • Pracę w przyjaznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę
  • Pakiet Benefit: dofinansowanie do Karty Multisport, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, dostęp do platformy e-learningowej do nauki języka angielskiego
  • Dogodny dojazd do miejsca pracy, bezpłatny parking

Kandydatów prosimy o przesłanie CV z podaniem w tytule numeru referencyjnego

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy