Pracownik salonu gier na automatach (z obsługą LOTTO)

Totalizator Sportowy

  • Gubin

    Gubin, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów LOTTO zgodnie z wyznaczonym planem sprzedaży,

  • obsługa gości salonu gier: rejestrowanie, wydawanie kart graczy, wyjaśnianie zasad dostępnych gier oraz obsługi automatu od strony gracza,

  • wypłata wygranych zgodnie z przepisami,

  • informowanie o procedurze zgłaszania reklamacji i roszczeń,

  • interweniowanie w przypadku nieprzestrzegania regulaminów,

  • zgłaszanie awarii automatów,

  • otwieranie/zamykanie salonu gry na automatach oraz utrzymywanie porządku/sprzątanie w salonie.

Nasze wymagania

  • praca w systemie zmianowym zgodnie z harmonogramem,

  • posiadanie nienagannej opinii i bycie niekaranym (w szczególności za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe),

  • posługiwanie się językiem polskim w stopniu wystarczającym do obsługi automatów do gry,

  • doświadczenie w pracy na komputerze,

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne