Ta oferta pracy jest nieaktualna od 91 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Salonu Optycznego

  • Gdynia, Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 19.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Renomowana sieć salonów optycznych działająca od wielu lat w Polsce.

    Nasi Klienci z pełnym zaufaniem powierzają nam troskę o właściwe dobranie korekcji
    okularowej, jak i wybór opraw będących dopełnieniem ich wyglądu i osobowości.
    Jesteśmy firmą przykładającą dużą wagę do kształcenia i wspomagania od strony fachowej
    naszej kadry.
    To dzięki naszym wykształconym, świadomym pracownikom firma odnosi sukces!
    Do naszych salonów

    Poszukujemy pracownika na stanowisko:
    PRACOWNIK SALONU OPTYCZNEGO
    Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia

    Obowiązki:

    Obsługa Klientów - porada i sprzedaż okularów oraz innych produktów optycznych. Dla osób z wykształceniem optycznym możliwa również praca w dziale refrakcji lub warsztacie - po przejściu wewnętrznego szkolenia.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy w sprzedaży
    • Wykształcenie średnie lub wyższe
    • Komunikatywność
    • Mile widziane doświadczenie w branży optycznej, bądź kierunkowe wykształcenie optyczne
    • Oferta skierowana jest również do osób w trakcie nauki, warunkiem zatrudnienia jest jednak praca w pełnym wymiarze godzin

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na pełen etat, stałe miesięczne wynagrodzenie, dodatkowe świadczenia pracownicze
    • Pracę w miłej atmosferze w międzynarodowej firmie
    • Systematyczne (przynajmniej raz w roku) szkolenia w zakresie fachowym lub sprzedażowym
    • Wsparcie szkoleniowe ze strony naszych trenerów
    • Rozwój zawodowy i stałe podnoszenie kwalifikacji
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z krótkim listem przewodnim.

    Prosimy o dopisanie klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).