Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Salonu Optycznego

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2017-07-22

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Renomowana sieć salonów optycznych działająca od wielu lat w Polsce.

Nasi Klienci z pełnym zaufaniem powierzają nam troskę o właściwe dobranie korekcji
okularowej, jak i wybór opraw będących dopełnieniem ich wyglądu i osobowości.
Jesteśmy firmą przykładającą dużą wagę do kształcenia i wspomagania od strony fachowej
naszej kadry.

To dzięki naszym wykształconym, świadomym pracownikom firma odnosi sukces!

Poszukujemy pracownika na stanowisko:
PRACOWNIK SALONU OPTYCZNEGO
Miejsce pracy: Łódź
Region: łódzkie

Obowiązki:

Obsługa Klientów - porada i sprzedaż okularów oraz innych produktów optycznych. Dla osób z wykształceniem optycznym możliwa również praca w dziale refrakcji lub warsztacie - po przejściu wewnętrznego szkolenia.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w sprzedaży,
  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Komunikatywność,
  • Mile widziane doświadczenie w branży optycznej, bądź kierunkowe wykształcenie optyczne,
  • Oferta skierowana jest również do osób w trakcie nauki, warunkiem zatrudnienia jest jednak praca
    w pełnym wymiarze godzin.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat, stałe miesięczne wynagrodzenie, dodatkowe świadczenia pracownicze,
  • Pracę w miłej atmosferze w międzynarodowej firmie,
  • Systematyczne (przynajmniej raz w roku) szkolenia w zakresie fachowym lub sprzedażowym,
  • Wsparcie szkoleniowe ze strony naszych trenerów,
  • Rozwój zawodowy i stałe podnoszenie kwalifikacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z krótkim listem przewodnim.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się