Pracownik Security Operation Center – Administrator Serwerów

KGHM Polska Miedź S.A.

  • Lubin

    Lubin, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i utrzymanie infrastruktury IT

  • zapewnianie ciągłości pracy systemów - tj. rozwiązywanie problemów związanych z wydajnością systemów, optymalizacja, monitorowanie podległej infrastruktury serwerowej

  • zarządzanie i projektowanie korporacyjnej infrastruktury platform systemowych i aplikacyjnych

  • opracowywanie projektów dokumentów dotyczących realizowanych zadań

  • wsparcie techniczne dla użytkowników oraz pozostałych grup administratorów

  • współpraca z pozostałymi komórkami organizacyjnymi w zakresie obsługiwanych systemów

  • wyszukiwanie nowych rozwiązań informatycznych w obrębie posiadanych zasobów sprzętowych i programowych

  • przeprowadzanie migracji systemów pomiędzy serwerami oraz do wyższych wersji

  • realizacja globalnych projektów wdrożeniowych i utrzymaniowych (platformy systemowe, aplikacje)

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w instalowaniu/ administrowaniu/ serwisowaniu elektronicznych systemów zabezpieczenia technicznego

  • umiejętność administrowania: systemami pocztowymi MS Exchange i Postfix, systemami Skype for Business, systemami videkonferencyjnymi

  • umiejętność pracy w środowisku Active Directory

  • znajomość narzędzi do filtrowania poczty i umiejętność ich konfiguracji

  • umiejętność konfiguracji urządzeń klasy load-balancer

  • znajomość systemów Linux i Windows, umiejętność poruszania się w ich obrębie oraz znajomość podstaw konfiguracji

  • znajomość ww. systemowych języków skryptowych

  • zarzadzanie systemami mobilnego dostępu do zasobów korporacyjnych (systemy klasy MDM)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • gotowość do czterozmianowego systemu pracy

Mile widziane

  • znajomość języka hiszpańskiego

  • doświadczenie w pracy z rozwiązaniami: Spamassasin, Barracuda, Cisco Sandblast

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (nagroda roczna z okazji Dnia Górnika/ Hutnika, 14-ta pensja, nagroda z zysku, nagrody jubileuszowe, świadczenie wypoczynkowe, odprawa emerytalno-rentowa)

  • pakiet benefitów prorodzinnych (dopłata do żłobków i przedszkoli, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci, ekwiwalent na pokrycie wydatków szkolnych)

  • abonamentową opiekę medyczną

  • ubezpieczenie na życie

  • szkolenia i naukę języków obcych

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • kartę Multisport

  • Pracowniczy Program Emerytalny

Jesteśmy globalną oraz innowacyjną organizacją, która prowadzi zaawansowaną technologicznie działalność poszukiwawczo-wydobywczą oraz hutniczą w Polsce, USA, Kanadzie i Chile. Od kilkudziesięciu lat wydobywamy i przetwarzamy cenne zasoby ziemi, dostarczając światu produkty, które umożliwiają jego zrównoważony rozwój. Grupa Kapitałowa KGHM liczy ponad 70 podmiotów i należy do ścisłej światowej czołówki producentów miedzi i srebra. Zatrudniamy ponad 34 tysiące pracowników. Spójność naszej organizacji budujemy na wspólnych wartościach – BEZPIECZEŃSTWIE, WSPÓŁPRACY, ZORIENTOWANIU NA WYNIKI, ODPOWIEDZIALNOŚCI I ODWADZE.

Odkryj z nami pokłady możliwości!

Oddział: KGHM Polska Miedź S.A. O/Centralny Ośrodek Przetwarzania Informacji, SECURITY OPERATION CENTER

Przewiń do profilu firmy

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i spełniasz wymagania,

wybierz przycisk "Aplikuj" i wypełnij formularz do dnia 12.12.2021

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 01.01.2022 oznacza, że Twoja oferta nie została przyjęta.