Pracownik Sekcji Obsługi Klienta

PARAMEDICA POLSKA SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

PARAMEDICA POLSKA SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Żołny 11

Warszawa

Paramedica Polska jest niekwestionowanym liderem na rynku sprzętu medycznego, dedykowanego dla ratownictwa wojska i szpitali. Od 1993 roku oferujemy profesjonalny i co najważniejsze, ceniony przez naszych Klientów sprzęt. Wieloletnia współpraca z europejskimi i amerykańskimi producentami zaowocowała wyselekcjonowaniem najlepszych światowych rozwiązań, które z powodzeniem wdrażamy na polskim rynku. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy Pracowników do działu serwisu na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Wystawianie ofert na usługi serwisowe oraz części zamienne
  • Wprowadzanie zamówień do systemu
  • Wystawianie dokumentów sprzedażowych i magazynowych
  • Analiza warunków serwisowych na zgłaszane towary
  • Dbanie o płynny i merytoryczny obieg informacji wewnątrz działu serwisu jak i pomiędzy działem a klientem
  • Prowadzenie działań windykacyjnych

Nasze wymagania:

  • Min. dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Obsługa oprogramowania MS Office
  • Znajomość oprogramowania WF-Mag lub ITCube będzie stanowiła dodatkowy atut
  • Oczekujemy odpowiedzialnych, dobrze zorganizowanych i systematycznych osób z wysoką kultura osobistą nastawionych na kontakt z klientem

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w Warszawie w oparciu o umowę o pracę w stałych godzinach pn-pt 8.30 – 16.30
  • Opiekę medyczną i pakiet socjalny po okresie próbnym
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj
z zaznaczeniem w temacie wiadomości: Pracownik Obsługi Klienta.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy