Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Sekcji Reklamacji

WIALAN Langer i Wiatr Spółka Jawna

  • Hodowlana 9, Tarnów
    Tarnów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Hodowlana 9

Tarnów

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie, ewidencja i rozpatrywanie zgłoszeń reklamacyjnych

  • Formalna analiza zasadności reklamacji

  • Prowadzenie rejestru zgłoszeń reklamacyjnych

  • Obsługa reklamacji od klientów

  • Obsługa reklamacji u dostawców

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • Zaangażowania w wykonywaną pracę

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dobra organizacji pracy własnej

  • Biegłość w obsłudze komputera

  • Praktyczna umiejętność obsługi systemów informatycznych tylu World i Excel

  • Praktyka w pracy z systemem WMS będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Gotowość do współpracy z klientami- komunikatywności

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Gotowość do pracy fizycznej związanej z przyjmowaniem i wydawaniem towarów

To oferujemy

  • Gwarancję stabilnego zatrudnienia

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Grupowe ubezpieczenie zdrowotne na preferencyjnych warunkach

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Firma WIALAN posiada ponad 30-letnią tradycję w obsłudze sektora rolniczego i ogrodniczego. Obecnie firma WIALAN zatrudnia ponad 400-osobową, dynamiczną i kompetentną załogę. Nasi specjaliści służą kompleksowym doradztwem w zakresie stosowania i wykorzystania oferowanego asortymentu. Dołącz do Nas!

Przewiń do profilu firmy