Logo Pracuj.pl

Pracownik sekcji zamówień klienta

IMM DESIGN sp. z o.o.O firmie

4 200–4 500
brutto / mies.
  • Piaseczno, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

IMM DESIGN sp. z o.o.

Kineskopowa 1

Piaseczno

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Praca polega na kompletowaniu zamówień klientów - cięcie tkanin i dzianin zgodnie z zamówieniami klientów oraz pakowanie zamówień klientów do wysyłki. Miejsce pracy to nasza siedziba na terenie Celtic Park w Piasecznie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.00.

Przy cięciu używamy profesjonalnych maszyn krojczych.

Nasze wymagania

  • Idealny kandydat powinien być osobą:
  • dokładną i zorganizowaną
  • szybko się uczącą
  • mieć ukończoną min szkołę średnią
  • duży atut to umiejętność szycia

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • pracę w młodym zespole
  • przewidywalne godziny pracy
  • dodatkowe bonusy

O nas

Jeśli szyjesz, to na pewno on nas słyszałaś lub słyszałeś. Prowadzimy sklep internetowy z tkaninami www.miekkie.com. Rozwijamy się dynamicznie i w związku z tym poszukujemy osób do realizacji zamówień klientów.

Zobacz nasz fanpage na Facebooku żeby dowiedzieć się więcej miekkie.com

Pracownik sekcji zamówień klienta, Kineskopowa 1, Piaseczno