Oferta pracy

Pracownik sekretariatu - Asystent/ka

VG Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Chełmek

    Chełmek, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca organizacja pracy biura w tym obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Kierowanie obiegiem korespondencji w firmie

  • Obsługa centrali telefonicznej

  • Aranżacja i koordynacja spotkań w siedzibie firmy

  • Organizacja wyjazdów biznesowych

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie mile widziane wyższe

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację – min. poziom C1 (warunek konieczny)

  • Bardzo dobra obsługa komputera (Pakiet MS Office)

  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • Duże zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

  • Dobra organizacja pracy, dokładność i obowiązkowość

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Interesującą pracę w renomowanym międzynarodowym koncernie

  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji

  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego

  • Zdobycie cennego doświadczenia w środowisku międzynarodowych specjalistów

  • Pracę na czas zastępstwa (około 1,5 roku)

VG Polska Sp. z o.o.

VG Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Chełmku Plac Kilińskiego 1, należy do grupy kapitałowej VAN GENECHTEN PACKAGING i jest producentem opakowań kartonowych.

Przewiń do profilu firmy

REKRUTACJA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH ETAPÓW:

  • Weryfikacja dokumentów i wymagań kwalifikacyjnych kandydatów

  • Rozmowa kwalifikacyjna

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy