Oferta pracy

Pracownik sekretariatu

Stecol CorporationO firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Stecol Corporation Oddział w Polsce jest częścią globalnego chińskiego koncernu Stecol, który należy do grupy PowerChina – szóstej największej firmy konstrukcyjno-budowlanej na świecie. Stecol to firma inżynieryjna i wykonawcza, realizująca najbardziej złożone i wymagające projekty infrastrukturalne. Obecnie  firma realizuje projekt „Modernizacja linii E75 odcinka Czyżew-Białystok w ramach międzynarodowej trasy kolejowej Rail Baltica”.

Opis stanowiska:

  • wsparcie sekretariatu w zakresie prowadzenia bieżących spraw
  • nadzór i koordynacja terminowego przepływu informacji i dokumentów
  • porządkowanie, kopiowanie, skanowanie i archiwizowanie dokumentów
  • przyjmowanie, rejestrowanie i wysyłanie poczty
  • kontakt z firmami współpracującymi
  • obsługa przychodzących połączeń telefonicznych oraz poczty elektronicznej
  • inne prace administracyjno-biurowe

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w przedziale czasowym od 11.00 do 19.00
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w szczególności programów pakietu MS Office
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym
  • wyższe wykształcenie bądź osoba w trakcie studiów
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie, aktywność i samodzielność w działaniu
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność wyznaczania priorytetów i doprowadzania spraw do końca
  • komunikatywność, elastyczność i wielozadaniowość
  • dokładność i sumienność w realizacji powierzonych zadań
  • umiejętność zarządzania czasem i pracy pod presją czasu
  • doświadczenie w pracy administracyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • wsparcie ze strony specjalistycznego zespołu profesjonalistów
  • przyjazną atmosferę
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim oraz angielskim klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Stecol Corporation z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskie 176 C zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000 z późniejszymi zmianami)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Stecol Corporation z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskie 176 C. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy