Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Sekretariatu

  • Bielsko-Biała, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Firma KLINGSPOR – jeden z największych światowych producentów narzędzi i wyrobów do cięcia i szlifowania wszelkiego rodzaju materiałów, obecny na rynku od 125 lat
    zatrudni pracownika do działu Rozwoju sprzedaży i doradztwa technicznego.

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Obsługa sekretariatu firmy oraz zarządu.
    • Organizowanie wyjazdów służbowych, wystawianie delegacji służbowych krajowych i zagranicznych oraz prowadzenie wymaganej w tym zakresie ewidencji,
    • Załatwianie formalności związanych z uzyskaniem wizy wyjazdowej dla pracowników,
    • Rezerwacja biletów, hoteli itp.,
    • Nadzór obiegu korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz dokumentów wewnętrznych.
    • Współpraca z zespołem oraz z firmami zewnętrznymi.
    • Obsługa połączeń oraz spotkań zarządu.
    • Zarządzanie kalendarzem spotkań zarządu.
    • Wsparcie administracyjne pracowników

    WYMAGANIA:

    • Wyższe wykształcenie.
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i rosyjskiego (warunek konieczny)
    • Znajomość języka niemieckiego mile widziana.
    • Doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym.
    • Umiejętność sprawnej obsługi pakietu MS Office.
    • Inicjatywa oraz zaangażowanie.
    • Umiejętność hierarchizacji priorytetów i szybkiego podejmowania decyzji.
    • Profesjonalizm oraz wysoka kultura osobista.

    FIRMA OFERUJE:

    • Umowę o pracę.
    • Szansę rozwoju w organizacji.
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Możliwość nabycia doświadczenia w środowisku biznesowym.
    • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

    Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Prosimy o dopisanie klauzuli opatrzonej datą i czytelnym podpisem o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie wizerunku oraz moich danych osobowych zawartych w CV dla celów prowadzonej przez Klingspor Sp. z o.o. w Bielsku-Białej rekrutacji na stanowisko pracownik sekretariatu.

    Zostałem / zostałam poinformowany/a/ że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.

    bottom