Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik sekretariatu

Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei

  • Jana Karola Chodkiewicza 17, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Jana Karola Chodkiewicza 17

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji w biurze,

  • wysyłka korespondencji,

  • zaopatrywanie firmy w niezbędne materiały, potrzebne do prawidłowego funkcjonowania biura,

  • prowadzenie kalendarza spotkań, preliminarza wydarzeń izby,

  • przyjmowanie gości, obsługa spotkań biznesowych i biurowych,

  • redagowanie pism,

  • pomoc w organizacji konferencji, targów itp.,

Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobista,

  • umiejętność organizacji pracy,

  • efektywne zarządzanie dokumentacją,

  • prawo jazdy kat. B,

  • obsługa urządzeń biurowych,

  • znajomość MS Excel, MS Word, MS Power Point,

  • dyspozycyjność,

  • mile widziana znajomość języków obcych,

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • kursy i szkolenia,

O nas

Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei i jest samorządem gospodarczym, który skupia podmioty gospodarcze związane z rynkiem kolejowym. Nasza działalność opiera się na organizowaniu konferencji tematycznych, seminariów, misji gospodarczych, szkoleń, warsztatów oraz działalności wystawienniczej.