Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Sekretariatu

ANDREWEX Sp z o.o.O firmie

  • Cierpice (pow. toruński)

    Cierpice (pow. toruński), kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • organizacja bieżącej pracy sekretariatu,

  • organizacja pierwszego kontaktu klientów i gości z biurem, organizacja spotkań, udzielanie informacji telefonicznych, zarzadzanie korespondencją elektroniczną,

  • profesjonalne reprezentowanie Sekretariatu i dbanie o pozytywny wizerunek Firmy

  • kontrola i koordynacja przepływu informacji, dokumentów oraz korespondencji przychodzącej i wchodzącej,

  • zarzadząnie zasobami biura.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu min. średniozaawansowanym,

  • obsługa pakietu MS Office,

  • wysoka kultura osobista, otwartość, komunikatywność oraz zaangażowanie,

  • dobra organizacja pracy własnej i skrupulatność,

  • mile widziane wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę o pracę,

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

ANDREWEX Sp z o.o.

Andrewex Sp. z o.o. to założone w 1988 roku przedsiębiorstwo produkcji drzewnej o polskim kapitale, dynamicznie działające na rynku wyrobów wyposażenia ogrodów i wnętrz oraz wielkowymiarowych konstrukcji budowlanych z drewna klejonego warstwowo.

Firma posiada trzy oddziały. Mieszczący się w Cierpicach Wydział Konstrukcji Drewnianych to zakład produkcyjny konstrukcji z drewna klejonego warstwowo wraz z biurem projektowym - rocznie ponad 50 sporządzanych projektów i wykonywanych konstrukcji.

Przewiń do profilu firmy