Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Sekretariatu / Front Office / Asystent Zarządu

Corleonis Sp. z o.o. S.K.A.O firmie

  • Kazimierska 150, Rumia
    Rumia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Corleonis Sp. z o.o. S.K.A.

Kazimierska 150

Rumia

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie bieżącej obsługi spraw administracyjno-biurowych

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie

  • ewidencja poczty przychodzącej i wychodzącej

  • organizacja i obsługa spotkań biznesowych

  • Obsługa Front Office

  • Obsługa systemu ERP (enova).

  • Wsparcie Prezesa Zarządu w kwestiach organizacyjnych i administracyjnych, w tym: prowadzenie kalendarza spotkań, przygotowywanie i obsługa spotkań wewnętrznych i zewnętrznych,

  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych.

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie średnie,

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • doświadczenie w obsłudze programów ERP będzie dodatkowym atutem,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność organizacji pracy własnej, terminowość, samodzielność,

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stabilne zatrudnienie,

  • niekorporacyjny charakter pracy, pracę w przyjaznym zespole,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Corleonis to lider na rynku usług dźwigowych. Od lat zajmujemy się kompleksowym świadczeniem usług związanych z wynajmem, sprzedażą i serwisem żurawi wieżowych. Wraz z rozwojem firmy rozszerzyliśmy działalność o usługi transportu samochodowego oraz wynajem żurawi samojezdnych.

Przewiń do profilu firmy