Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Sekretariatu

TEDDY ANNA GÓRNY-BOGULSKA

  • Przyszowska 67, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Przyszowska 67

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z klientem

  • Prowadzenie dokumentacji

  • Zamieszczanie treści w mediach społecznościowych

  • Promowanie firmy

  • Dbanie o wizerunek marki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Obsługa komputera (macOS, Pages, Numbers) - przewidziane wprowadzenie

  • Obsługa Social mediów (Facebook, Instagram)

Mile widziane

  • Obsługa programów graficznych (Canva, Affinity Designer) będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w szybko rozwijającym się rozwoju językowym

  • pracę na 1/2 etatu lub cały etat oraz umowę o pracę

  • pracę w godzinach popołudniowych 13:00 - 17:00 - 1/2 etatu

  • lub od 10:00 - 18:00 - pełny etat

  • wynagrodzenie w wysokości 20 PLN netto/godzinę

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

W Home of Teddy chcemy aby inność była jednym z głównych nurtów, które wyznaczają nasze działania. Dotyczy to równie pracy sekretariatu. Jest to miejsce idealne dla osób otwartych, chcących poznawać nowe sposoby komunikowania się i ceniących w pracy kontakt bezpośredni. Bo sekretariat to głównie rozmowy, rozmowy, rozmowy.

W Home of Teddy chcemy, aby każda rozmowa była możliwością na otwieranie okien komunikacji, a nie budowaniem murów.

Przewiń do profilu firmy

Szkolenia dla sekretariatu

1. Szkolenia z komunikacji

-wprowadzenie do NVC

-wprowadzenie do mediacji w duchu NVC

-sposób słyszenia komunikatów i strefy regulacji

-uważność i mindfulness

2. Szkolenia z obsługi sprzętu

-szkolenie z podstaw obsługi macOS oraz iOS

-szkolenie z podstawowej obsługi pakietu iWork

-szkolenie z obsługi e-dziennika EduSky

-szkolenie z obsługi aplikcji Clickmeeting

3. Szkolenia z dokumentów

-prowadzenie dokumentacji

-terminowość wykonywania zadań

Sprzęt do dyspozycji sekretariatu

  • komputer służbowy

  • telefon służbowy

  • dostęp do wszystkich aplikacji wykorzystywanych w Home of Teddy

  • dostęp do maszyny ksero

  • dostęp do wzorów dokumentów

Jesteśmy razem, czyli rzecz o "spuszczaniu pary"

  • cotygodniowa 60 minutowa empatyczna rozmowa z trenerką minimediacji

  • comiesięczne wyjścia w teren, w miejsce pozwalające łapać kontakt ze sobą i światem

  • "emergency call" czyli możliwość bezpośredniego kontaktu z właścicielami w sytuacjach trudnych