Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik sekretariatu

Kancelaria Radców Prawnych JGA Ginckaj, Morawiec, Olszewski, Stankiewicz sp. p.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ewidencji dokumentów przychodzących oraz wychodzących;

  • obsługa spotkań w siedzibie Kancelarii;

  • prowadzenie kalendarza spotkań;

  • prowadzenie terminarza spraw i bieżące informowanie prawników i pracowników o terminach ich załatwienia (terminy rozpraw, spotkań itp.)

  • zamawianie materiałów i artykułów biurowych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania biura;

  • zasięganie informacji o stanie spraw sądowych i pozasądowych prowadzonych przez pracowników Kancelarii;

  • wykonywanie innych obowiązków zleconych przez pracowników merytorycznych Kancelarii.

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • wykształcenie min. średnie;

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) i urządzeń biurowych;

  • wysoka kultura osobista;

  • terminowość i umiejętność pracy pod presją czasu,

  • dobra organizacja pracy, samodzielność, staranność i dokładność.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy;

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę;

  • dobrą atmosferę pracy.

Kancelaria Radców Prawnych JGA Ginckaj, Morawiec, Olszewski, Stankiewicz sp. p.

Kancelaria Radców Prawnych JGA Ginckaj, Morawiec, Olszewski, Stankiewicz sp. p. jest jedną z największych i najsprawniej działających kancelarii prawniczych na Śląsku. Zajmujemy się stałą obsługą małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, realizujemy projekty inwestycyjne, w tym z zakresu fuzji i przejęć, a także z zakresu restrukturyzacji i upadłości. W przeprowadzonym przez „Rzeczpospolitą” rankingu kancelarii prawniczych 2020: największe kancelarie w regionach, Kancelaria JGA uplasowała się na 2. miejscu.

Przewiń do profilu firmy