Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Sekretariatu

EPRD

  • Szkolna 36a, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

EPRD

Szkolna 36a

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i informacji, archiwizowanie dokumentacji firmy.

  • ewidencjonowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej.

  • realizacja zakupów i zamówień biurowych.

  • nadawanie i odbiór przesyłek kurierskich.

  • logistyczne organizowanie spotkań i obsługa klientów.

  • organizacja podróży służbowych pracowników.

  • współpraca ze wszystkimi komórkami firmy.

Nasze wymagania

  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji.

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office).

  • dobra znajomość języka angielskiego.

  • bardzo dobra organizacja pracy.

  • rozwinięte zdolności interpersonalne i pozytywna postawa.

  • proaktywne podejście do realizacji powierzonych zadań.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.

  • dostosowany do stażu pracy pakiet świadczeń socjalnych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

EPRD

EPRD Biuro Polityki Gospodarczej i Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o. jest wiodącą polską firmą konsultingową, która świadczy usługi doradcze dla instytucji międzynarodowych (Komisja Europejska, Bank Światowy, Europejski Bank Inwestycyjny, itd.), samorządów i instytucji publicznych oraz sektora prywatnego.

Przewiń do profilu firmy