Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik sekretariatu

HumanRO firmie

  • Konin

    Konin, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa słuchaczy – zapisy, udzielanie informacji, wydawanie dokumentów,

  • prowadzenie dokumentacji szkoły,

  • obsługa programu komputerowego do obsługi słuchaczy,

  • inne działania związane z biurową obsługą szkoły.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • biegła obsługa komputera

  • bardzo dobra umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,

  • mile widziane doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • sumienność, odpowiedzialność

To oferujemy

  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,

  • pracę w znanej firmie, o ugruntowanej pozycji.

HumanR

Chcesz się realizować w firmie kładącej nacisk na przyjazną, partnerską atmosferę w pracy?

Świetnie trafiłaś!

Dla naszego Klienta szukamy właśnie Ciebie!

Przewiń do profilu firmy