Oferta pracy

Pracownik Sekretariatu

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o.sp.k.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Osiedle Teatralne 9A

Nowa Huta

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem korespondencji

  • wsparcie administracyjno-organizacyjne biura

  • organizacja i obsługa spotkań biznesowych

  • zarządzanie kalendarzem spotkań przełożonych

  • koordynowanie przepływu informacji pomiędzy komórkami organizacyjnymi

Nasze wymagania

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • umiejętność obsługi MS Office oraz sprzętu biurowego

  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność, otwartość i wysoka kultura osobista

  • odpowiedzialne i rzetelne podejście do powierzonych obowiązków

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • fajne i przyjazne biuro, parking dla zmotoryzowanych i rowerzystów oraz niepowtarzalny urok Nowej Huty ;)

  • niekorporacyjną kulturę organizacji - Interiapogodzinach to miejsce, w którym poznasz nas - Interian - "od kuchni". Zobacz jak pracujemy na co dzień, rozwijamy swoje umiejętności i integrujemy się. Jakim jesteśmy miejscem pracy :)

  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie) oraz integracyjne eventy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie z HR i Managerem

Interiowy Dział Administracji odpowiada za sprawne funkcjonowanie firmy i współtworzenie przyjaznego miejsca pracy jakim jest Grupa Interia.pl. Ponadto jest ważnym ogniwem wspierającym codzienną pracę innych działów. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Pracownika Sekretariatu.

Przewiń do profilu firmy