Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Sekretariatu

Fortes StudioO firmie

  • Centralna 43b
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

Fortes Studio

Centralna 43b

Kraków

www.fortesgroup.pl

Firma architektoniczno - budowlana Fortes Studio
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie sekretariatu firmy
  • organizacja spotkań
  • przyjmowanie osób odwiedzających firmę
  • obsługa korespondencji
  • współpraca z księgowością
  • sporządzanie pism urzędowych
  • archiwizacja dokumentów
  • obsługa urządzeń biurowych
  • zakupy artykułów biurowych

Oczekiwania:

  • biegła obsługa komputera (MS Office – Excel, Word) oraz urządzeń biurowych
  • dyspozycyjność pozwalająca podjąć pracę na pełny etat
  • preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność dobrej samoorganizacji pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra komunikatywność oraz łatwość pracy w zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne