Ta oferta pracy jest nieaktualna od 148 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik sekretariatu

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 30.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ALTAB S.A.

    Altab S.A. - firma informatyczna, Złoty Partner SAP, zdecydowany lider we wdrożeniach systemu SAP Business One. Prowadzimy wdrożenia na terenie całego kraju i za granicą.

    W ramach kompleksowej obsługi Altab dostarcza usługi programistyczne, controllingowe, konsultingowe, prowadzimy także szkolenia i zapewniamy dostawę sprzętu IT.

    Miejsce pracy: Kraków
    Region: małopolskie

    Główne obowiązki:

    • Przyjmowanie gości i obsługa sekretariatu
    • Prowadzenie ewidencji korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w spółce
    • Rejestracja dokumentów kosztowych
    • Sporządzanie dokumentów na potrzeby sekretariatu
    • Zarządzanie zakupami na potrzeby biura
    • Współpraca z Biurem Obsługi Klienta i Działami operacyjnymi Altab
    Wymagania:
    • dobra dykcja i miły głos,
    • wykształcenie minimum średnie,
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
    • wysoka komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
    • biegła obsługa komputera i znajomość pakietu Microsoft Office,
    • dobra organizacja czasu pracy,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • oferta pracy jest skierowana również do studentów,
    • szukamy osoby w zastępstwie Pani, która przebywa na urlopie macierzyńskim, nie koniecznie na pełny etat
    Oferujemy:
    • ciekawą pracę w młodym, ambitnym i profesjonalnym zespole,
    • elastyczne godziny pracy,
    • dostęp do szkoleń ukierunkowanych na podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
    • nowoczesne narzędzia pracy,
    • możliwość rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Altab S.A. z siedzibą w Krakowie."