Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik sekretariatu

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 30.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

ALTAB S.A.

Altab S.A. - firma informatyczna, Złoty Partner SAP, zdecydowany lider we wdrożeniach systemu SAP Business One. Prowadzimy wdrożenia na terenie całego kraju i za granicą.

W ramach kompleksowej obsługi Altab dostarcza usługi programistyczne, controllingowe, konsultingowe, prowadzimy także szkolenia i zapewniamy dostawę sprzętu IT.

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Główne obowiązki:

  • Przyjmowanie gości i obsługa sekretariatu
  • Prowadzenie ewidencji korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w spółce
  • Rejestracja dokumentów kosztowych
  • Sporządzanie dokumentów na potrzeby sekretariatu
  • Zarządzanie zakupami na potrzeby biura
  • Współpraca z Biurem Obsługi Klienta i Działami operacyjnymi Altab
Wymagania:
  • dobra dykcja i miły głos,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • wysoka komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • biegła obsługa komputera i znajomość pakietu Microsoft Office,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • oferta pracy jest skierowana również do studentów,
  • szukamy osoby w zastępstwie Pani, która przebywa na urlopie macierzyńskim, nie koniecznie na pełny etat
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w młodym, ambitnym i profesjonalnym zespole,
  • elastyczne godziny pracy,
  • dostęp do szkoleń ukierunkowanych na podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Altab S.A. z siedzibą w Krakowie."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się