Oferta pracy

Pracownik Sekretariatu

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o.sp.k.O firmie

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o.sp.k.

Osiedle Teatralne 9A

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem korespondencji

  • wsparcie administracyjno-organizacyjne biura

  • organizacja i obsługa spotkań biznesowych

  • zarządzanie kalendarzem spotkań przełożonych

  • koordynowanie przepływu informacji pomiędzy komórkami organizacyjnymi

Nasze wymagania

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

  • komunikatywność, otwartość i wysoka kultura osobista

  • odpowiedzialność i wysoka motywacja do rzetelnego wykonywania swoich obowiązków

  • znajomość obsługi MS Office oraz sprzętu biurowego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • niekorporacyjną kulturę organizacji - Interiapogodzinach to miejsce, w którym poznasz nas - Interian - "od kuchni". Zobacz jak pracujemy na co dzień, rozwijamy swoje umiejętności i integrujemy się. Jakim jesteśmy miejscem pracy :)

  • fajne i przyjazne biuro, parking dla zmotoryzowanych i rowerzystów oraz niepowtarzalny urok Nowej Huty ;)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie z HR i Menadżerem

Zobacz jak pracujemy na co dzień, rozwijamy swoje umiejętności i integrujemy się! Odwiedź nasz fanpage "Interia Po Godzinach" na Facebooku oraz Instagramie.