Ta oferta pracy jest nieaktualna od 158 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik sekretariatu

  • Balice (pow. krakowski), Kraków, Zabierzów (pow. krakowski), Liszki (pow. krakowski), małopolskie
  • Specjalista
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GRUPA WOLFF sp. z o.o. sp. k. poszukuje, do siedziby w Krakowie pracownika na stanowisko
    Miejsce pracy: Balice

    Opis stanowiska:

    • Bieżąca obsługa sekretariatu, w tym: odbieranie i łącznie rozmów telefonicznych,
    • Skanowanie i rejestracja dokumentów przychodzących i wychodzących z firmy w module DMS i WORKFLOW,
    • Rejestracja i archiwizacja umów, zamówień przychodzących do firmy i przekazywanych przez managerów,
    • Uzupełnianie w programie ENOVA kont bankowych kontrahentów, kraju, ilości dni kredytu kupieckiego, waluty transakcji (aplikacji nie obsługiwanych przez GO-NET), weryfikacja GUS i MF,
    • Bieżąca kontrola realizacji procesów zainicjowanych w module Workflow programu ENOVA,
    • Przekazywanie dokumentów w formie papierowej do odpowiednich komórek,
    • Wystawianie faktur sprzedaży,
    • Zamawianie materiałów biurowych, spożywczych i gospodarczych,
    • Dbanie i występowanie o zaświadczenia o niezaleganiu z podatkami i składkami ZUS,
    • Gospodarkę telefonami komórkowymi:
      • Przekazywanie telefonów na podstawie protokołów,
      • Rozliczanie bilingów.
    • Obsługa:
      • Bieżąca szkoleń,
      • Innych działów w zakresie skanowania, kserowania,
      • Poczta wychodząca jest obsługiwana przez pracownika POCZTY POLSKIEJ trzy razy w tygodniu. Wysyłanie poczty i zawożenie dokumentów do urzędów pocztowych, skarbowych, ZUS itp. na polecenie przełożonego,
    • Wykonywanie innych poleceń przełożonych,
    • Bieżące zapoznawanie się z zarządzeń i instrukcjami zamieszczonymi na WOLFFBOOK.

    Wymagania:

    • Rzetelność oraz sumienność,
    • Odpowiedzialność za powierzone zadania,
    • Umiejętność pracy pod presją,
    • Podstawowa znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego,
    • Udział w szkoleniach branżowych,
    • Kartę Multisport Benefit,
    • Miejsce parkingowe bezpośrednio pod biurem.

    List motywacyjny i CV proszę przesyłać za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz.

    UWAGA: w temacie wiadomości proszę podać nazwę stanowiska.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.