Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik sekretariatu

KANCELARIA PRAWNA LEGAL ASSIST RADCA PRAWNY DOMINIK JAREK

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie sekretariatem Kancelarii

  • ewidencja korespondencji

  • przygotowywanie korespondencji do wysyłki

  • wysyłka korespondencji

  • nadzór na prawidłowym obiegiem dokumentów w Kancelarii

  • obsługa gości i klientów Kancelarii

  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami, podmiotami współpracującymi z Kancelarią i instytucjami (sądami, urzędami)

  • tworzenie zamówień administracyjnych

  • realizacja bieżących zadań zlecanych przez przełożonych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • odpowiedzialność, rzetelność, skrupulatność, dokładność, terminowość

  • umiejętność przyznawania priorytetów wykonywanym zadaniom

  • dobrze rozwinięte umiejętności zarządcze i komunikacyjne

  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w Kancelarii Prawnej

  • zatrudnienie na podstawy umowy o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia

  • warunki wynagrodzenia zależne od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

O nas

Kancelaria zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorców, zapewniając pomoc prawną w zakresie opiniowania umów i projektów biznesowych, a także prowadząc postępowania sądowe.