Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik sekretariatu

Małgorzata Rybarczyk R&B Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzaty Rybarczyk

Doctor Stefana Kopcińskiego 36

Łódź

Zajmujemy się stałą obsługą małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie ewidencji dokumentów przychodzących oraz wychodzących;
  • prowadzenie kalendarza spotkań;
  • prowadzenie terminarza spraw i bieżące informowanie prawników i pracowników o terminach ich załatwienia (terminy rozpraw, spotkań itp.)
  • zamawianie materiałów i artykułów biurowych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania biura;
  • zasięganie telefonicznej informacji o stanie spraw sądowych i pozasądowych prowadzonych przez pracowników Kancelarii;
  • wykonywanie innych obowiązków powierzonych przez pracowników merytorycznych Kancelarii.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie;
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) i urządzeń biurowych;
  • punktualność, dobra organizacja pracy, samodzielność, staranność i dokładność.
  • terminowość i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • dobrą atmosferę pracy;
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole;

Ogłoszenie archiwalne