Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Sekretariatu

Narodowe Centrum Badań JądrowychO firmie

Narodowe Centrum Badań Jądrowych

Andrzeja Sołtana 7

Otwock

Ośrodek Radioizotopów POLATOM
05-400 Otwock- Świerk

zatrudni:
Pracownika Sekretariatu

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie sekretariatu oraz kalendarza spotkań Dyrektora,
  • koordynowanie przepływu informacji i obsługa poczty przychodzącej, wychodzącej oraz przygotowywanie przesyłek kurierskich,
  • przygotowywanie, ewidencjonowanie, rozprowadzanie i przechowywanie regulaminów, zarządzeń, poleceń służbowych, pism okólnych i podobnych dokumentów,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i ich archiwizację,
  • obsługa centrali telefonicznej i urządzeń biurowych,
  • organizacja i obsługa spotkań biznesowych, w tym przyjmowanie gości
    i rejestrowanie ich wizyt,
  • zarządzanie przestrzenią biurową, w tym sekretariatem i salami konferencyjnymi,
    w tym zaopatrzenie sekretariatu i sal konferencyjnych w materiały biurowe, spożywcze,
  • nadzór nad stanem technicznym urządzeń biurowych,
  • współpraca z pozostałymi komórkami organizacyjnymi,
  • bieżące wsparcie Dyrektora w codziennej pracy,
  • inne prace administracyjne.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka angielskiego – poziom B2,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (w tym pakiet Office) i urządzeń biurowych,
  • samodzielność, zaangażowanie, dokładność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoka kultura osobista,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę na zastępstwo na okres 1,5 roku,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • dobrą i życzliwą atmosferę pracy w doświadczonym zespole,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • transport zakładowy z Warszawy, Otwocka, Karczewa, Garwolina.

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania CV (wraz z klauzulą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W ostatnim punkcie aplikacji prosimy umieścić oświadczenia następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na umieszczenie moich danych osobowych w bazie rekrutacyjnej NCBJ OR POLATOM oraz na ich przechowywanie przez okres 12 miesięcy od ich przekazania w celu przeprowadzania przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne