Logo Pracuj.pl

Pracownik sekretariatu

Merski Radcy Prawni i Adwokaci Sp.k.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Merski Radcy Prawni i Adwokaci Sp.k.

Grobla 21

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie prawników w zakresie bieżących spraw (w tym obsługa korespondencji, łączenie rozmów telefonicznych),
  • nadzór i koordynacja terminowego przepływu informacji i dokumentów,
  • porządkowanie, kopiowanie, skanowanie i archiwizowanie dokumentów,
  • koordynacja obiegu dokumentów,
  • prowadzenie i aktualizowanie baz danych,
  • praca w systemie CRM Repertorium w środowisku LotusNotes.

Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobista, otwartość, komunikatywność oraz zaangażowanie,
  • dobra organizacja pracy własnej i skrupulatność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i w szybko zmieniających się okolicznościach,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • ukończone studia wyższe.

Mile widziane

  • prawo jazdy kategorii B i praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu.

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • codzienne śniadania i „słodkie” piątki,
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego,
  • pracę w przyjaznym zespole, w postindustrialnej przestrzeni biurowej.

Pracownik sekretariatu, Grobla 21, Poznań