Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Sekretariatu

Astat Sp.z o.o.O firmie

Astat Sp.z o.o.

Jana Henryka Dąbrowskiego 441

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Odbieranie telefonów, łączenie rozmów

  • Obsługę korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Przygotowanie poczty i przesyłek

  • Przyjmowanie i obsługę gości biura

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów i przepływu informacji w spółce

  • Dbanie o reprezentacyjny charakter recepcji

  • Obsługę urządzeń biurowych

  • Wsparcie pozostałych działów w pracach administracyjno - biurowych

Nasze wymagania

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra organizacja pracy, zdyscyplinowanie, systematyczność

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywane prace

  • Samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie istniejącej na rynku od ponad 29 lat

  • Pracę w dynamicznym i młodym zespole

  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego (na różnych poziomach zaawansowania)

  • Pracę w stałych godzinach od 8:00 do 16:00

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Firma ASTAT jest na rynku już ponad 29 lat. Przez te wszystkie lata zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych Klientów.

Posiadamy specjalistyczną wiedzę z zakresu oferowanych produktów, którą chętnie dzielimy się z naszymi Klientami, a profesjonalne wsparcie techniczne jest jedną z największych zalet naszej firmy.

Oferujemy rozwiązania z takich dziedzin, jak:

- komponenty automatyki,

- szafy, obudowy i akcesoria,

- osprzęt kablowy,

- miernictwo,

- energetyka,

- jakość energii elektrycznej i zarządzanie energetyczne,

- kompatybilność energetyczna,

- nowoczesny budynek,

- taśmy i kleje przemysłowe.

Przewiń do profilu firmy

61 849 80 23 (szczegóły u Przemysława Kaczorka [email protected])