Oferta pracy

Pracownik sekretariatu - recepcji

4PL Central Station GroupO firmie

4PL Central Station Group

Leszka 44

Poznań

Wiodący producent i dostawca systemów IT dla Logistyki poszukuje:

praca na ½ , ¾ lub 1 etat

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • administracyjna obsługa sekretariatu, firmy i gości,
  • organizacja podróży służbowych krajowych i zagranicznych (m. in. rezerwacja noclegów, zamawianie taksówek),
  • dostarczanie dokumentów i materiałów do współpracujących firm,
  • współpraca z kurierami oraz dostawcami,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • gotowość do pracy na rzecz innych działów (zadania poza administracyjne).

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, komunikatywność, skrupulatność,
  • chęć i zaangażowanie w rozwiązywanie postawionych zadań,
  • wykształcenie minimum średnie/preferowane wyższe,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • dobra znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • czynne prawo jazdy kat.B,
  • wysoka kultura osobista.

Zakres obowiązków i warunki pracy zostaną szczegółowo omówione w trakcie rozmowy rekrutacyjnej.

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania.
  • Możliwość pracy w zgranym zespole,
  • formę zatrudnienia umowa o pracę lub inne
  • Ponadto możesz skorzystać z: karty Multisport dla Pracowników oraz członków rodziny, pakietu medycznego, ubezpieczenia na życie, lekcji j. angielskiego z native speakerem, parkingu dla zmotoryzowanych. Oferujemy także miejsce na wypoczynek i regenerację sił, kawę z ekspresu, herbatę.
Dlaczego Ty?

Jeśli uważasz, iż nadszedł czas by wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie w pracy dla dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej branży - ta oferta jest dla Ciebie. Potrzebujemy Cię, aby wzbogacić 4PL ITS o Twoje umiejętności.

Kim jesteśmy?

Opracowujemy i dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla logistyki i transportu.
Zgłoszenie wyślij za pomocą przycisku aplikowania.
Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o dołączenie w korespondencji następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – 4PL IT Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Leszka 44, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez 4PL IT Solutions Sp. z o.o.”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy