Oferta pracy

Pracownik sekretariatu / Recepcjonista/tka

ROBYGO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie sekretariatu i obsługa biura

  • Prowadzenie rejestrów korespondencji przychodzącej i wychodzącej, wysyłka korespondencji

  • Prowadzenie kalendarzy spotkań

  • Organizacja i obsługa narad, spotkań i konferencji z udziałem zarządu

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów, archiwizacja

  • Zamawianie artykułów biurowych, spożywczych i eksploatacyjnych

  • Inne prace zlecone przez zarząd

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość jęz. angielskiego – wymóg konieczny

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Doświadczenie w pracy biurowej

  • Biegła obsługa pakietu MS Office

  • Dobra organizacja pracy, rzetelność i zaangażowanie

To oferujemy

  • prace w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych