Oferta pracy

Pracownik sekretariatu / recepcjonistka w salonie Porsche

Porsche Centrum Kraków - Auto Premium KusO firmie

Porsche Centrum Kraków - Auto Premium Kus

Jasnogórska 109

Kraków

W związku z dynamicznym rozwojem Porsche centrum Kraków firma Auto Premium Kus poszukuje kadry pracowniczej na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Wymagania:

  • Płynnie poruszać się w środowisku MS Office
  • Wykazywać się odpowiedzialnością, samodzielnością w działaniu, komunikatywnością
  • Być osobą pełną profesjonalizmu i charakteryzować się wysoką kultura osobistą
  • Charakteryzować się zaangażowaniem, sumiennością i rzetelnością

Opis stanowiska:

  • Obsługę sekretariatu, poczty elektronicznej, faksów, obsługę połączeń wychodzących i przychodzących
  • Koordynację obiegu dokumentów w firmie
  • Podział dokumentacji na poszczególne komórki organizacyjne
  • Prowadzenie, przygotowanie, ewidencja i archiwizacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Zaopatrzenie w materiały biurowe i materiały eksploatacyjne do urządzeń biurowych
  • Obsługa gości i interesantów
  • Samodzielne realizowanie bieżących zadań zleconych
  • Dbałość o ład i porządek na salonie

Oferujemy:

  • pracę w bardzo prestiżowej marce samochodów luksusowych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • motywujący system wynagrodzeń
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy