Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik sekretariatu / recepcjonistka w salonie Porsche

AUTO PREMIUM KUS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka KomandytowaO firmie

  • Jasnogórska 109, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AUTO PREMIUM KUS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Jasnogórska 109

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Obsługę sekretariatu, poczty elektronicznej, faksów, obsługę połączeń wychodzących i przychodzących

  • Koordynację obiegu dokumentów w firmie

  • Podział dokumentacji na poszczególne komórki organizacyjne

  • Prowadzenie, przygotowanie, ewidencja i archiwizacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Zaopatrzenie w materiały biurowe i materiały eksploatacyjne do urządzeń biurowych

  • Obsługa gości i interesantów

  • Samodzielne realizowanie bieżących zadań zleconych

  • Dbałość o ład i porządek na salonie

  • Umawianie wizyt serwisowych

Nasze wymagania

  • Płynnie poruszać się w środowisku MS Office

  • Wykazywać się odpowiedzialnością, samodzielnością w działaniu, komunikatywnością

  • Być osobą pełną profesjonalizmu i charakteryzować się wysoką kultura osobistą

  • Charakteryzować się zaangażowaniem, sumiennością i rzetelnością

To oferujemy

  • Pracę w bardzo prestiżowej marce samochodów luksusowych

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Motywujący system wynagrodzeń

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków