Oferta pracy

Pracownik Sekretariatu

Firma B-Consulting Bartłomiej GębarowskiO firmie

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jeżeli interesuje Cię praca w młodym, dynamicznym zespole, jeżeli chcesz rozwijać swoje pasje, lubisz wyzwania, a od środowiska pracy oczekujesz elastyczności, rozwoju
i niestandardowego podejścia, chcesz realizować niebanalne zadania, wdrażać swoje własne pomysły,
a w relacjach z innymi czujesz się jak "ryba w wodzie" aplikuj na stanowisko:
Pracownika Sekretariatu w B-Consulting Bartłomiej Gębarowski!

Główne zadania:

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu,
  • koordynacja przepływu informacji,
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów m.in. pisma wychodzące oraz przychodzące, rejestr poczty,
  • zapewnienie prawidłowego i terminowego zaopatrzenia w materiały biurowe i artykuły spożywcze,
  • utrzymanie kontaktu mailowego i telefonicznego z potencjalnymi klientami,
  • obsługa sprzętu biurowego,
  • obsługa konferencji, szkoleń i spotkań,
  • prowadzenie oraz nadzór nad ogólnym kalendarzem firmy,
  • wsparcie w realizacji zadań pozostałych działów firmy, w szczególności w zakresie procesów rekrutacyjnych.
  • dbałość o wizerunek firmy, estetykę i organizację miejsca pracy,

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • wykształcenia wyższego lub studenci V roku (sugerowane kierunki: organizacja i zarządzanie, ekonomia, administracja lub pokrewne),
  • bardzo wysokiej kultury osobistej,
  • nienagannej aparycji,
  • zaangażowania, inicjatywy,
  • wysokiej motywacji do pracy,
  • swobodnego posługiwania się narzędziami pakietu Microsoft Office (WORD, EXCEL, PPoint),
  • samodzielności, umiejętności radzenia sobie ze stresem i działania pod presją czasu,
  • dynamicznego podejścia do wykonywania obowiązków służbowych,
  • gotowości do rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego,
  • czynnego prawa jazdy kat.B,

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę (po 3-miesięcznym okresie próbnym),
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia wewnętrzne),
  • pakiet dodatkowych benefitów,

Ze względów bezpieczeństwa zapewniamy Państwu rekrutację ZDALNĄ w oparciu o trzy elementy:

  1. Rozmowa telefoniczna
  2. Rozmowa online
  3. Spotkanie w siedzibie firmy

Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy