Logo Pracuj.pl

Pracownik Sekretariatu

Radaway Sp. z o.o.O firmie

  • Swarzędz
    Swarzędz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa sekretariatu;
  • Nadzorowanie elektronicznego obiegu dokumentów;
  • Zarządzanie obiegiem korespondencji firmowej (przychodzącej oraz wychodzącej) oraz prowadzenie ewidencji;
  • Obsługa poczty elektronicznej oraz centrali telefonicznej (przekierowanie rozmów, email, udzielanie odpowiedzi na zapytania);
  • Przyjmowanie gości (również zagranicznych) , obsługa spotkań biznesowych i biurowych, zarządzanie salkami konferencyjnymi;
  • Kontakt i współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi dostawcami usług (firmy kurierskie, Poczta Polska, itp.);
  • Wsparcie w wykonywaniu zadań działu administracji;
  • Dbanie o wygląd i wyposażenie biura;

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie w pracy w sekretariacie lub recepcji;
  • znasz język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację (telefoniczną i mailową);
  • bardzo dobrze znasz obsługę pakietu MS Office (Word i Excel) oraz urządzeń biurowych;
  • łatwo się uczysz i dobrze organizujesz swoją pracę;
  • posiadasz wysoką kulturę osobistą;
  • cechuje Cię dokładność, zaangażowanie i terminowość;

To oferujemy

  • zajęcia z języków obcych - w czasie pracy, w kameralnych grupach (1-4 os.), na różnych poziomach zaawansowania, różne języki,
  • bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do pobytu dziecka w żłobku i przedszkolu, świadczenie z okazji narodzin dziecka, dofinansowanie do zakupu wyprawki szkolnej)
  • karta multisport i dofinansowanie do zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna – pakiety już od 1 zł
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie dla pracowników i członków ich rodzin
  • dodatek stażowy
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie dojazdów do pracy i parking dla pracowników
  • premia świąteczna
  • świeże owoce i pyszna kawa
  • food service (codziennie w godzinach porannych możliwość skorzystania z zakupu lunchu i śniadania od zewnętrznych dostawców)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Pracownik Sekretariatu, Swarzędz