Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik sekretariatu szkoły

CENTRUM EDUKACJI SUKCES KATOWICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Mickiewicza 22, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Mickiewicza 22

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż produktów edukacyjnych

  • realizacja planów sprzedażowych

  • prowadzenie rekrutacji słuchaczy

  • obsługa słuchaczy zgodna ze standardami firmy

  • współpraca z nauczycielami i dyrektorem szkoły

  • prowadzenie sekretariatu i dokumentacji szkolnej i kursowej

  • przeprowadzanie działań marketingowych

Nasze wymagania

  • komunikatywność

  • dyspozycyjność

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • wysokie umiejętności interpersonalne

To oferujemy

  • praca w sekretariacie szkoły dla dorosłych

  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych

  • wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • pracę pełną wyzwań