Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik sekretariatu szkoły

FUNDACJA SPARK ACADEMY

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy sekretariatu: prowadzenie dokumentacji, baz danych, rekrutacji uczniów itp,

  • organizacja administracyjna egzaminu maturalnego i ósmoklasisty w porozumieniu z dyrektorami szkół,

  • wsparcie procesu rekrutacji pracowników,

  • prowadzenie dokumentacji awansu zawodowego nauczycieli,

  • przygotowywanie pism dyrektora i wicedyrektorów szkół,

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

  • korespondencja z rodzicami odnośnie spraw uczniów,

  • bieżące wsparcie pracy sekretarza szkół oraz pełnienie zastępstwa w przypadku jego nieobecności,

  • pomoc przy organizacji wydarzeń szkolnych,

  • współpraca z pracownikami szkoły i bieżące przekazywanie informacji;

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • posiadasz podstawową znajomością prawa oświatowego,

  • praca w systemach sprawozdawczych szkoły: SIO, SIOEO, ODPN, CIE nie stanowi dla Ciebie problemu,

  • wykazujesz umiejętność pracy zarówno z osobami dorosłymi jak i dziećmi,

  • jesteś osobą sumienną, odpowiedzialną i zaangażowaną,

  • doskonale zarządzasz praca własną i jesteś dobrym organizatorem,

  • dobrze się czujesz będąc członkiem zespołu,

  • jesteś samodzielny/a w działaniu i przejmujesz inicjatywę,

  • bliska jest Ci misja i wartości Spark Academy,

  • chętnie podejmujesz wyzwania, a zmiany traktujesz jako stały element rozwoju,

  • Mile widziane mile widziane doświadczenie w obsłudze dziennika internetowego, szczególnie wersji Vulcan;

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat lub stałą współpracę, wg Twoich preferencji,

  • możliwość rozwoju kompetencji w zakresie różnych systemów stosowanych w edukacji,

  • pracę w ciekawym środowisku, w którym dużo się dzieje,

  • wspierający zespół współpracowników i partnerską atmosferę pracy;

O nas

Spark Academy to Szkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące, które wytyczają nowe kierunki w edukacji.