Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik sekretariatu w Kancelarii Prawnej

TOMASIK, GROELE ADWOKACI SPÓŁKA PARTNERSKAO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia, telefoniczna oraz e-mailowa obsługa Klientów Kancelarii

  • prowadzenie kalendarza spotkań

  • ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • ewidencja terminów wynikających z korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji w Kancelarii

  • zarządzanie dokumentacją (archiwizacja, skanowanie itp.)

  • przygotowanie dokumentów dla Biura Rachunkowego

  • bieżące wsparcie administracyjne dla pracowników Kancelarii

  • zamawianie art. biurowych, spożywczych i gospodarczych

  • organizacja spotkań i podróży służbowych

  • dbanie o wizerunek i wygląd Kancelarii

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • doskonałe zdolności organizacyjne

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz programów biurowych (pakiet MS Office)

  • sumienność, rzetelność, dokładność i terminowość

  • wysoka kultura osobista i biznesowa

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • pracę w renomowanej Kancelarii Prawnej

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • Komfortowe warunki pracy

  • Umowę o pracę

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku "Aplikuj".

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami