Oferta pracy

Pracownik Sekretariatu

ENSEMBLE3 sp. z o. o.O firmie

4 0006 000 brutto / mies.

ENSEMBLE3 sp. z o. o.

Wólczyńska 133

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie sekretariatu biura Centrum Doskonałości ENSEMBLE3. Poszukujemy dobrze zorganizowanej osoby, która będzie zapewniać skuteczne i kompleksowe wsparcie administracyjne Prezesowi oraz innym pracownikom a szczególnie zatrudnionym cudzoziemcom.

  • Prowadzenie sekretariatu i obsługa biura

  • Codzienna pomoc w sprawach organizacyjnych, związanych z funkcjonowaniem biura dla pracowników

  • Zapewnienie wsparcia dla zatrudnionych cudzoziemców w sprawach ich pobytu w Polsce

  • Prowadzenie rejestrów korespondencji przychodzącej i wychodzącej, wysyłka korespondencji

  • Odbieranie telefonów, łączenie rozmów

  • Prowadzenie kalendarza spotkań

  • Organizacja i obsługa narad, spotkań i konferencji

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów, archiwizacja

  • Zapewnienie administracyjnego wsparcia operacyjnego pracownikom, w tym organizacja podróży służbowych krajowych i zagranicznych oraz wizyt zaproszonych gości

  • Prowadzenie i aktualizacja wewnętrznych baz danych

  • Zamawianie artykułów biurowych, spożywczych i eksploatacyjnych

  • Inne prace zlecone przez zarząd

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w pracy biurowej minimum 3 lata

  • Dobra znajomość jęz. angielskiego na poziomie minimum B2

  • Biegła znajomość pakietu MS Office

  • Dobra organizacja pracy, rzetelność i zaangażowanie

  • Aktywna postawa w rozwiązywaniu problemów

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i współpracy

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań i terminowość

  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Ciekawą i samodzielną pracę w rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Spółka Ensemble3 Sp. z.o.o to nowopowstałe Centrum Doskonałości w zakresie nanofotoniki, zaawansowanych materiałów i nowoczesnych technologii opartych na wzroście kryształów, zlokalizowane w Warszawie. Centrum powstało i działa we współpracy z partnerami z kraju i zagranicy w ramach Programu Teaming for Excellence finansowanego przez Komisję Europejską oraz Programu Międzynarodowych Agend Badawczych finansowanego przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej. Centrum pracuje nad rozwojem nowatorskich technologii materiałowych i nowoczesnych materiałów o wyjątkowych właściwościach elektromagnetycznych, które mogą znaleźć zastosowanie w takich dziedzinach, jak fotonika, optoelektronika, telekomunikacja, konwersja energii słonecznej, medycyna i lotnictwo.

Przewiń do profilu firmy