Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik sekretariatu

SMM LEGAL Maciak Mataczyński Czech sp.k.

Mokotowska 33

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca organizacja pracy sekretariatu wraz przygotowywaniem i obsługą firmowych spotkań zewnętrznych i wewnętrznych,

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

  • dbanie o kompleksowe zaopatrzenie biura,

  • organizacja i obsługa wyjazdów służbowych prawników,

  • prowadzenie oraz nadzór nad ogólnym kalendarzem spotkań,

  • bieżące prace biurowe związane z administracją,

  • obsługa centrali telefonicznej oraz konta głównego e-mail wraz z przekierowywaniem wiadomości do adresatów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny,

  • gotowość do pracy w godzinach 9:00-17:00,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Office w szczególności Excel i Word, obsługa urządzeń biurowych,

  • dobra znajomość języka angielskiego (i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem),

  • bardzo dobra organizacja pracy, zdyscyplinowanie, systematyczność,

  • umiejętność komunikacji i współpracy w zespole,

  • samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • wysoka kultura osobista,

  • umiejętność rozwiązywania problemów,

  • kreatywność, otwartość i energia w działaniu.

To oferujemy

  • pracę na podstawie umowy o pracę (pierwsza umowa na okres próbny) w prestiżowej kancelarii prawnej o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • niekorporacyjną i twórczą atmosferę pracy oraz przyjazny zespół,

  • dogodną lokalizację biura w centrum miasta,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • dodatkowe benefity (ubezpieczenie medyczne, karta Multisport).

O nas

Jesteśmy kancelarią prawną wyspecjalizowaną w doradztwie biznesowym. Przełamujemy ograniczenia dzięki doświadczeniu i innowacyjnemu podejściu do problemów. Tworzymy interdyscyplinarne zespoły rozwiązujące sprawy pozornie bez wyjścia. Od lat znajdujemy się w najważniejszym światowym rankingu prawniczym „The Legal 500”, którego podstawą jest ocena pracy kancelarii przez Klientów.

Jeśli praca w obszarze administracji biurowej nie jest Ci obca, jesteś osobą pełną energii, nastawioną na działanie i szukasz stabilnej pracy w zgranym zespole to może szukamy właśnie Ciebie!

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Na zgłoszenia czekamy do 5.07.2022r.Odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.