Oferta pracy

Pracownik sekretariatu

Mamiński & Partners Sp. k. O firmie

  • aleja Róż 7
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Mamiński & Partners Sp. k.

aleja Róż 7

Warszawa

W związku z dalszym rozwojem Kancelaria Mamiński & Partners sp. k. poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • obsługa sekretariatu
  • zarządzanie korespondencją,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz przepływem informacji,
  • archiwizacja dokumentów,
  • prowadzenie terminarza spotkań,
  • koordynacja wyjazdów służbowych i grafiku pracowników merytorycznych,
  • organizacja oraz obsługa spotkań i konferencji

  Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • wysoka kultura osobista,
  • dobra organizacja pracy,
  • znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie działającej kancelarii prawnej,
  • pracę w przyjaznym zespole profesjonalistów,
  • uczestnictwo w ciekawych i złożonych projektach

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy