Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik sekretariatu

POLSKIE TOWARZYSTWO GOSPODARCZEO firmie

  • Wiejska 16
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

POLSKIE TOWARZYSTWO GOSPODARCZE

Wiejska 16

Warszawa

Polskie Towarzystwo Gospodarcze jest związkiem pracodawców, którego celem jest ochrona praw i interesów polskich przedsiębiorców. Kształtujemy otoczenie biznesu, aby zapewnić przedsiębiorcom możliwość prowadzenia działalności i rozwoju. W ramach naszej działalności współpracujemy z przedsiębiorcami, ekspertami z różnych branż, administracją publiczną i dziennikarzami. Przygotowujemy własne analizy gospodarcze i raporty. Organizujemy spotkania i szkolenia dla przedsiębiorców.

Masz doświadczenie w pracy biurowej? Potrafisz przygotowywać pisma i pracować zadaniowo? Jesteś osobą komunikatywną w kontaktach z innymi? Dołącz do zespołu Polskiego Towarzystwa Gospodarczego.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa sekretariatu, w tym korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Redagowanie pism służbowych i dokumentów w języku polskim
  • Zapewnienie sprawnej i skutecznej komunikacji wewnątrz i na zewnątrz firmy
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez profesjonalne i pozytywne nastawienie wobec klientów firmy oraz dbanie o estetyczny wygląd firmy
  • Przygotowywanie notatek ze spotkań, w tym posiedzeń zarządu
  • Zamawianie materiałów biurowych, spożywczych i gospodarczych
  • Organizacja logistyczna spotkań

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • Bardzo dobra znajomość zasad przygotowywania korespondencji
  • Umiejętność redagowania pism
  • Wysoka kultura osobista
  • Rzetelność, samodzielność i kreatywność
  • Zaangażowanie i umiejętność organizacji pracy
  • Wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju
  • Stałe wynagrodzenie
  • Stabilną pracę w dobrej atmosferze
  • Pracę w samym centrum Warszawy

Ogłoszenie archiwalne