Ta oferta pracy jest nieaktualna od 136 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Sekretariatu

  • Jatne (pow. otwocki), Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ,,BOGUCKI FOLIE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Sp. k.
     poszukuje kandydatów na stanowisko
    Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Jatne (pow. otwocki)

    Opis stanowiska:

    • obsługa administracyjno-organizacyjna sekretariatu
    • koordynacja obiegu dokumentów oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji
    • obsługa korespondencji, przesyłek kurierskich oraz rozmów telefonicznych
    • przyjmowanie gości oraz dbanie o wizerunek firmy
    • obsługa urządzeń biurowych na potrzeby funkcjonowania biura i zapewnienie ich sprawnego funkcjonowania

    Wymagania:

    • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • umiejętność logicznego myślenia
    • wysoka kultura osobista
    • czynne prawo jazdy kat. B
    • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • samodzielność w wykonywania powierzonych zadań
    • umiejętność pracy w zespole
    • praca w pełnym wymiarze godzin

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia i stabilne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę
    • pracę na pełny etat w młodym, ale profesjonalnym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego
    • dofinansowanie do kart sportowych
    • dofinansowanie do obiadów
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania i wskazanie stanowiska, na jakie Państwo kandydują.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.