Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik sekretariatu

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    LK INWEST Sp. z o.o. jest firmą realizującą inwestycje w sektorze zamówień publicznych od 2016 roku. Kompleksowo wykonujemy obiekty użyteczności publicznej, wraz z infrastrukturą techniczną oraz małą architekturą. Firma to prężnie działające przedsiębiorstwo, nastawione na osiągnięcie sukcesu w oparciu o energicznych pracowników.

    Jeśli jesteś operatywny i samodzielny, lubisz swój zawód, to szukamy właśnie Ciebie.

    Aktualnie poszukujemy specjalistów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • Kompleksowe prowadzenie sekretariatu oraz biura.
    • Prowadzenie kalendarza spotkań.
    • Sporządzanie, koordynacja i archiwizacja korespondencji wychodzącej i przychodzącej.
    • Dystrybucja i archiwizacja dokumentów, zapewnienie właściwego obiegu dokumentów.
    • Raportowanie w zakresie określonym przez przełożonego.
    • Organizacja i obsługa spotkań biznesowych.
    • Nadzór nad funkcjonowaniem systemu obiegu dokumentów i informacji w spółkach.
    • Zapewnienie prawidłowego procesu zatrudnienia oraz wprowadzenia pracownika do pracy w tym prowadzenie akt osobowych pracowników spółek oraz ich archiwizacja.
    • Sporządzanie planów urlopów wypoczynkowych pracowników i kontrola ich wykorzystania.
    • Zapewnienie obsługi dla wszystkich pracowników w zakresie spraw personalnych.
    • Prowadzenie ewidencji mienia.
    • Prowadzenie strony internetowej oraz mediów społecznościowych.

    Od aplikujących na to stanowisko Kandydatów oczekujemy:

    • Przede wszystkim entuzjazmu.
    • Wykształcenia średniego lub wyższego.
    • Minimum roku doświadczenia na podobnym stanowisku.
    • Samodzielności oraz bardzo dobrej organizacji pracy.
    • Znajomości obsługi komputera w zakresie MS Office (dobra znajomość MS Excel).
    • Zaangażowania, zorganizowania, inicjatywy.
    • Wysokiej kultury osobistej.

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie, z ambitnym i młodym zespołem.
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
    • Szkolenia, możliwość rozwoju.

    Pisemne oferty zawierające CV ze zdjęciem prosimy przesyłać za pomocą Aplikacji.