Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Sekretariatu ze znajomością j. angielskiego lub niemieckiego

MDM MECHANICAL INSTALLATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Bobrówka (pow. jarosławski)

    Bobrówka (pow. jarosławski), podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą;

  • dbanie o właściwy obieg dokumentów i korespondencji;

  • odbieranie połączeń i łączenie rozmów telefonicznych;

  • prowadzenie kalendarza spotkań oraz ich obsługa;

  • dbanie o zaopatrzenie biura w artykuły biurowe i spożywcze;

  • wsparcie w organizacji spotkań i wyjazdów służbowych pracowników;

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – kryterium obowiązkowe (poziom min.B2);

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) oraz urządzeń biurowych;

  • wysoki poziom organizacji własnej pracy i planowania zadań;

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z osobami na różnych szczeblach zarządzania;

  • rzetelność, odpowiedzialność, terminowość, asertywność;

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość pozyskania nowej wiedzy i poszerzenia swoich umiejętności;

  • możliwość rozwoju zawodowego.