Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Sekretariatu

Klient Pracuj.pl

  • Zgorzelec

    Zgorzelec, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zadań biurowych

  • segregowanie i przekazywanie korespondencji do poszczególnych komórek organizacyjnych

  • wyszukiwanie, gromadzenie i przygotowywanie dokumentów

  • dbanie o wewnętrzny obieg dokumentów

  • redagowanie pism i prowadzenie właściwych rejestrów

  • prowadzenie harmonogramu użytkowania podległych sal konferencyjnych

  • nadzorowanie i utrzymywanie w wymaganym stanie wyposażenia sekretariatu, gabinetu i podległych sal konferencyjnych

  • aktualizacja stron intranetowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • komunikatywność, sumienność, dyspozycyjność, umiejętności organizacyjne, rzetelność, dyskrecja

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • stabilną pracę w godzinach 9-17

  • wolne weekendy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • wdrożenie do pracy na stanowisku

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy