Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik sektora ogrodniczego

NWH JOBS POLAND sp. z o.o.

  • okolice Noordwijkerhout, Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • sadzenie, ścinanie, pakowanie, pielęgnacja kwiatów

  • sortowanie roślin

  • inne prace zlecone na miejscu przez pracodawcę

  • prace polowe, szklarnie, hale

Wymagania pracodawcy

  • silnej motywacji do wykonywania pracy

  • prawo jazdy kat. B - mile widziane

  • dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

Pracodawca oferuje

  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie w walucie eur zgodne z CAO

  • cotygodniowe wypłaty na konto bankowe

  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne

  • bezpłatny dojazd do miejsca pracy na terenie Holandii

  • opieka polskich koordynatorów

  • możliwość stałej współpracy

NWH Jobs Poland sp. z o.o. (nr certyfikatu 16824) zajmuje się pośrednictwem pracy do Holandii w sektorze rolnym i produkcji.

Przewiń do profilu firmy

www.nwhjobs.com.pl

Kontakt:

+48 726 081 554 48 535 537 789

[email protected] [email protected]