Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik sektora ogrodniczego

APN sp.z.o.o

  • Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • sadzenie, ścinanie, pakowanie, pielęgnacja kwiatów,

  • układanie bukietów kwiatowych.

Wymagania pracodawcy

  • dyspozycyjność,

  • zaangażowanie,

  • mile widziane prawo jazdy kat B oraz znajomość języków obcych.

Pracodawca oferuje

  • holenderską umowę o pracę,

  • legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość wyrobienia holenderskiego numeru podatkowego BSN na miejscu,

  • tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto,

  • dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto,

  • zakwaterowanie spełniające normy certyfikatu SNF,

  • holenderskie ubezpieczenie,

  • bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy,

  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów,

  • profesjonalną obsługę przed wyjazdem, umowę kierującą, pomoc w organizacji transportu do Holandii..

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia za granicą (Niemcy, Holandia). Zaufaj naszemu doświadczeniu. Działamy od 2001 roku. Posiadamy certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia KRAZ nr 13603.

Przewiń do profilu firmy

Informacji udzielamy również telefonicznie:

+48 696 309 309 wewn. 2

lub w naszym biurze:

Agencja Pracy APN

45-064 Opole, ul. Kołłątaja 8/4-5

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ.